Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.27819.4756
KroatienHRK1.56861.3894
EurolandEUR11.440710.3911
DanmarkDKK1.51161.3802
KanadaCAD7.67727.0328
USAUSD10.33939.3695
BulgarienBGN5.89845.2837
SydafrikaZAR0.68290.605
NorgeNOK1.12471.0264
KinaCNY1.4871.3197
ThailandTHB0.34510.2946
AustralienAUD7.04016.3879
JapanJPY0.09610.0875
PolenPLN2.66462.3576
StorbritannienGBP12.492611.2012
TjeckienCZK0.45320.4056
TurkietTRY1.9071.6533
RysslandRUB0.15780.1274

Senaste aktuella valutakurser: 2019-08-20 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!