Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.29418.5773
KroatienHRK1.51451.3336
EurolandEUR11.04119.9848
DanmarkDKK1.46081.327
KanadaCAD7.0376.4774
USAUSD9.5748.6221
BulgarienBGN5.68685.0672
SydafrikaZAR0.70330.6259
NorgeNOK1.1331.0389
KinaCNY1.48131.3182
ThailandTHB0.30240.2557
AustralienAUD7.00186.3714
JapanJPY0.08490.0778
PolenPLN2.56982.2794
StorbritannienGBP12.538211.1709
TjeckienCZK0.43190.3869
TurkietTRY2.07611.8088
RysslandRUB0.15310.1182

Senaste aktuella valutakurser: 2018-06-21 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!