Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.54218.8081
KroatienHRK1.49661.3321
EurolandEUR10.957210.0091
DanmarkDKK1.44711.3279
KanadaCAD7.15466.587
USAUSD9.69968.8234
BulgarienBGN5.62615.0642
SydafrikaZAR0.68660.6111
NorgeNOK1.1061.0144
KinaCNY1.42441.2678
ThailandTHB0.30570.2611
AustralienAUD6.99526.3658
JapanJPY0.08430.0773
PolenPLN2.5792.2957
StorbritannienGBP12.107510.8961
TjeckienCZK0.43130.3881
TurkietTRY1.86961.6456
RysslandRUB0.14970.1157

Senaste aktuella valutakurser: 2018-12-12 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!