Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.80818.627
KroatienHRK1.47091.2617
EurolandEUR10.90459.5445
DanmarkDKK1.4451.2709
KanadaCAD7.29756.4063
USAUSD9.28587.9472
BulgarienBGN5.62044.8767
SydafrikaZAR0.65310.5543
NorgeNOK1.0390.9033
KinaCNY1.44341.1921
ThailandTHB0.29920.2432
AustralienAUD6.91456.0144
JapanJPY0.08270.0718
PolenPLN2.43732.0575
StorbritannienGBP12.649210.8038
TjeckienCZK0.43550.3721
TurkietTRY1.08290.9104
RysslandRUB0.12970.1009

Senaste aktuella valutakurser: 2021-06-21 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!