Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.92759.1525
KroatienHRK1.54221.3661
EurolandEUR11.321610.284
DanmarkDKK1.49391.3639
KanadaCAD7.45726.8313
USAUSD9.95739.0242
BulgarienBGN5.815.2054
SydafrikaZAR0.7040.6236
NorgeNOK1.14071.0408
KinaCNY1.46061.2962
ThailandTHB0.33290.2842
AustralienAUD6.91576.2751
JapanJPY0.09160.0835
PolenPLN2.69432.3867
StorbritannienGBP12.642611.3369
TjeckienCZK0.45050.4034
TurkietTRY1.79431.5745
RysslandRUB0.16150.1254

Senaste aktuella valutakurser: 2019-06-26 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!