Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.41188.6868
KroatienHRK1.48341.3202
EurolandEUR10.8829.9394
DanmarkDKK1.43741.3188
KanadaCAD7.12386.558
USAUSD9.58588.719
BulgarienBGN5.60685.0463
SydafrikaZAR0.70230.6251
NorgeNOK1.09721.0062
KinaCNY1.43261.275
ThailandTHB0.31260.267
AustralienAUD6.89656.2761
JapanJPY0.08640.0792
PolenPLN2.57682.289
StorbritannienGBP12.363411.1253
TjeckienCZK0.43440.3899
TurkietTRY1.84891.6272
RysslandRUB0.14750.1148

Senaste aktuella valutakurser: 2019-01-21 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!