Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.85168.6661
KroatienHRK1.43391.2301
EurolandEUR10.67629.3456
DanmarkDKK1.41391.2437
KanadaCAD7.35096.4539
USAUSD9.28157.9443
BulgarienBGN5.49114.7649
SydafrikaZAR0.63160.5361
NorgeNOK1.0740.9338
KinaCNY1.46111.2068
ThailandTHB0.28410.2309
AustralienAUD6.94246.0393
JapanJPY0.07990.0694
PolenPLN2.34961.9835
StorbritannienGBP12.611610.7727
TjeckienCZK0.42310.3615
TurkietTRY1.020.8576
RysslandRUB0.13620.1059

Senaste aktuella valutakurser: 2021-10-27 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!