Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.70688.5387
KroatienHRK1.4671.2462
EurolandEUR11.01719.5476
DanmarkDKK1.45081.2635
KanadaCAD7.15636.283
USAUSD9.4788.0313
BulgarienBGN5.6594.8619
SydafrikaZAR0.63960.543
NorgeNOK1.05320.9158
KinaCNY1.41671.1701
ThailandTHB0.30170.2428
AustralienAUD6.97676.0692
JapanJPY0.08340.0725
PolenPLN2.42912.0508
StorbritannienGBP12.868710.8825
TjeckienCZK0.42970.3671
TurkietTRY1.17030.9743
RysslandRUB0.12240.0952

Senaste aktuella valutakurser: 2021-04-09 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!