Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.3729.5613
KroatienHRK1.52481.3505
EurolandEUR11.282210.2462
DanmarkDKK1.48821.3587
KanadaCAD7.76677.0955
USAUSD10.44439.4376
BulgarienBGN5.79795.193
SydafrikaZAR0.70120.6182
NorgeNOK1.08990.9945
KinaCNY1.50151.2957
ThailandTHB0.33890.2894
AustralienAUD6.88196.2439
JapanJPY0.09290.0847
PolenPLN2.66032.352
StorbritannienGBP13.461112.0685
TjeckienCZK0.45630.4073
TurkietTRY1.7491.5345
RysslandRUB0.16310.1297

Senaste aktuella valutakurser: 2020-02-25 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!