Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.35148.6311
KroatienHRK1.51061.3421
EurolandEUR10.98210.0307
DanmarkDKK1.45331.3335
KanadaCAD7.02046.4628
USAUSD9.47938.6221
BulgarienBGN5.65945.0937
SydafrikaZAR0.71250.634
NorgeNOK1.13451.0404
KinaCNY1.47091.3091
ThailandTHB0.29730.2539
AustralienAUD7.04926.4151
JapanJPY0.08520.0781
PolenPLN2.58272.2952
StorbritannienGBP12.476311.2268
TjeckienCZK0.43430.3905
TurkietTRY2.13621.8712
RysslandRUB0.15450.1189

Senaste aktuella valutakurser: 2018-06-25 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!