Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.32449.082
KroatienHRK1.53241.3018
EurolandEUR11.42829.9039
DanmarkDKK1.51251.3172
KanadaCAD7.18356.3069
USAUSD9.90228.3907
BulgarienBGN5.89465.0645
SydafrikaZAR0.58620.4977
NorgeNOK1.00370.8727
KinaCNY1.44561.194
ThailandTHB0.32020.2577
AustralienAUD6.89185.9954
JapanJPY0.09110.0791
PolenPLN2.52772.1341
StorbritannienGBP12.479910.5537
TjeckienCZK0.42690.3647
TurkietTRY1.33911.1148
RysslandRUB0.13020.1013

Senaste aktuella valutakurser: 2020-09-25 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!