Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.43048.6952
KroatienHRK1.50141.3326
EurolandEUR11.014410.0278
DanmarkDKK1.45611.336
KanadaCAD7.24126.6654
USAUSD9.55558.6518
BulgarienBGN5.66675.0905
SydafrikaZAR0.6740.5999
NorgeNOK1.14291.0481
KinaCNY1.39631.2427
ThailandTHB0.30170.2576
AustralienAUD6.80496.1922
JapanJPY0.08430.077
PolenPLN2.60162.307
StorbritannienGBP12.482911.2328
TjeckienCZK0.43490.3899
Turkiet.TRY1.69691.4932
RysslandRUB0.14850.1156

Senaste aktuella valutakurser: 2018-10-16 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!