Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.82268.6405
KroatienHRK1.43271.2291
EurolandEUR10.67629.3447
DanmarkDKK1.41381.2436
KanadaCAD7.35026.4533
USAUSD9.27987.942
BulgarienBGN5.49234.7659
SydafrikaZAR0.63880.5423
NorgeNOK1.0790.9381
KinaCNY1.46191.2075
ThailandTHB0.28560.2322
AustralienAUD6.9276.026
JapanJPY0.07970.0693
PolenPLN2.34751.9817
StorbritannienGBP12.613810.7735
TjeckienCZK0.4230.3614
TurkietTRY1.01990.8575
RysslandRUB0.13610.1058

Senaste aktuella valutakurser: 2021-10-26 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!