Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.20948.9809
KroatienHRK1.49511.2699
EurolandEUR11.18859.6961
DanmarkDKK1.48051.2893
KanadaCAD7.01796.1616
USAUSD9.64068.1691
BulgarienBGN5.76884.9563
SydafrikaZAR0.58980.5007
NorgeNOK0.98440.8559
KinaCNY1.43091.1819
ThailandTHB0.31460.2532
AustralienAUD6.69825.8269
JapanJPY0.08980.0779
PolenPLN2.43042.0519
StorbritannienGBP12.376410.4662
TjeckienCZK0.41220.3522
TurkietTRY1.2361.029
RysslandRUB0.12360.0961

Senaste aktuella valutakurser: 2020-10-30 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!