Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.81048.6298
KroatienHRK1.46511.2568
EurolandEUR10.83889.487
DanmarkDKK1.43631.2634
KanadaCAD7.18596.309
USAUSD9.28037.9425
BulgarienBGN5.58654.8478
SydafrikaZAR0.64630.5487
NorgeNOK1.04880.9119
KinaCNY1.45021.1978
ThailandTHB0.28670.2331
AustralienAUD6.75175.8734
JapanJPY0.08310.0722
PolenPLN2.41352.0376
StorbritannienGBP12.669710.8213
TjeckienCZK0.43720.3735
TurkietTRY1.12230.9436
RysslandRUB0.13090.1018

Senaste aktuella valutakurser: 2021-09-16 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!