Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.69478.9335
KroatienHRK1.53481.3543
EurolandEUR11.353510.2481
DanmarkDKK1.50121.3604
KanadaCAD7.42456.8157
USAUSD10.0429.0513
BulgarienBGN5.79125.1663
SydafrikaZAR0.72430.631
NorgeNOK1.14111.0266
KinaCNY1.50111.3185
ThailandTHB0.32910.281
AustralienAUD7.11526.4237
JapanJPY0.08850.0813
PolenPLN2.63562.3256
StorbritannienGBP13.034611.5161
TjeckienCZK0.4470.3978
TurkietTRY1.92551.6945
RysslandRUB0.15390.1187

Senaste aktuella valutakurser: 2019-02-19 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!