Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.13959.347
KroatienHRK1.55121.3739
EurolandEUR11.420110.3714
DanmarkDKK1.50561.3747
KanadaCAD7.74447.0937
USAUSD10.36929.3956
BulgarienBGN5.88145.2679
SydafrikaZAR0.71070.6295
NorgeNOK1.11051.0132
KinaCNY1.50181.3327
ThailandTHB0.35170.3002
AustralienAUD7.12396.4633
JapanJPY0.09410.0857
PolenPLN2.71312.3949
StorbritannienGBP13.230411.8615
TjeckienCZK0.45720.4078
TurkietTRY1.84441.6183
RysslandRUB0.16570.1322

Senaste aktuella valutakurser: 2019-11-12 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!