Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.22649.427
KroatienHRK1.52891.354
EurolandEUR11.237210.2063
DanmarkDKK1.48141.3524
KanadaCAD7.65427.0111
USAUSD10.17439.22
BulgarienBGN5.79775.1898
SydafrikaZAR0.72240.6399
NorgeNOK1.10831.0112
KinaCNY1.4911.3231
ThailandTHB0.34330.2932
AustralienAUD7.00016.351
JapanJPY0.09180.0836
PolenPLN2.69232.3765
StorbritannienGBP13.299811.9251
TjeckienCZK0.45670.4081
TurkietTRY1.76711.5504
RysslandRUB0.16840.1347

Senaste aktuella valutakurser: 2020-01-24 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!