Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.69768.9423
KroatienHRK1.54431.3682
EurolandEUR11.305610.2695
DanmarkDKK1.49141.3619
KanadaCAD7.44016.817
USAUSD10.1569.2042
BulgarienBGN5.83415.2271
SydafrikaZAR0.72030.6382
NorgeNOK1.14251.0428
KinaCNY1.5331.3608
ThailandTHB0.32630.2787
AustralienAUD7.17436.511
JapanJPY0.08980.0819
PolenPLN2.68222.3763
StorbritannienGBP13.052611.7045
TjeckienCZK0.44970.4029
TurkietTRY1.76291.5473
RysslandRUB0.16050.1246

Senaste aktuella valutakurser: 2019-04-26 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!