Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.86148.6746
KroatienHRK1.45061.2446
EurolandEUR11.00099.5336
DanmarkDKK1.44731.2604
KanadaCAD6.91096.0676
USAUSD9.36367.9344
BulgarienBGN5.58254.8443
SydafrikaZAR0.60890.517
NorgeNOK1.01780.8762
KinaCNY1.40191.158
ThailandTHB0.31190.251
AustralienAUD6.72915.8537
JapanJPY0.08640.0751
PolenPLN2.45942.0763
StorbritannienGBP12.247210.3568
TjeckienCZK0.42340.3617
TurkietTRY1.24651.0481
RysslandRUB0.12350.0961

Senaste aktuella valutakurser: 2020-11-27 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!