Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.27749.4741
KroatienHRK1.57911.385
EurolandEUR11.461210.5161
DanmarkDKK1.54241.3943
KanadaCAD7.83017.1722
USAUSD10.35159.4762
BulgarienBGN5.9875.3093
SydafrikaZAR0.71480.6331
NorgeNOK1.10461.0079
KinaCNY1.48371.3165
ThailandTHB0.35830.3028
AustralienAUD7.09916.4408
JapanJPY0.09510.0866
PolenPLN2.7292.4174
StorbritannienGBP13.455211.9436
TjeckienCZK0.45690.4093
TurkietTRY1.86711.6219
RysslandRUB0.16520.1358

Senaste aktuella valutakurser: 2019-10-18 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!