Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.86558.6783
KroatienHRK1.44761.2419
EurolandEUR10.78769.4422
DanmarkDKK1.4291.2569
KanadaCAD6.91566.0717
USAUSD8.99637.6994
BulgarienBGN5.57154.8347
SydafrikaZAR0.60350.5124
NorgeNOK1.02180.8884
KinaCNY1.39831.155
ThailandTHB0.30510.248
AustralienAUD6.92366.023
JapanJPY0.08480.0736
PolenPLN2.42472.0468
StorbritannienGBP12.07710.315
TjeckienCZK0.42260.361
TurkietTRY1.2361.0393
RysslandRUB0.1250.0972

Senaste aktuella valutakurser: 2021-01-19 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!