Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.99079.2097
KroatienHRK1.52931.3547
EurolandEUR11.340910.1975
DanmarkDKK1.49511.3515
KanadaCAD7.59486.9567
USAUSD10.23749.1843
BulgarienBGN5.79415.1896
SydafrikaZAR0.70650.6257
NorgeNOK1.09840.9923
KinaCNY1.46291.2981
ThailandTHB0.34710.2934
AustralienAUD6.95646.3113
JapanJPY0.09210.0839
PolenPLN2.67312.3678
StorbritannienGBP13.392811.8884
TjeckienCZK0.44980.4029
TurkietTRY1.81561.5929
RysslandRUB0.16240.1335

Senaste aktuella valutakurser: 2019-12-06 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!