Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.79449.6906
KroatienHRK1.54991.344
EurolandEUR11.680810.3338
DanmarkDKK1.54321.3722
KanadaCAD7.49366.6503
USAUSD10.71799.3594
BulgarienBGN6.02255.2821
SydafrikaZAR0.6010.5158
NorgeNOK1.01920.8959
KinaCNY1.52821.2764
ThailandTHB0.3340.2745
AustralienAUD6.54635.7559
JapanJPY0.09870.0866
PolenPLN2.58832.2091
StorbritannienGBP13.231911.4262
TjeckienCZK0.43470.3753
TurkietTRY1.64881.4014
RysslandRUB0.14220.1114

Senaste aktuella valutakurser: 2020-04-02 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!