Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.96988.7692
KroatienHRK1.47121.262
EurolandEUR10.89389.5352
DanmarkDKK1.44331.2695
KanadaCAD7.27296.3848
USAUSD9.31827.975
BulgarienBGN5.61754.8741
SydafrikaZAR0.63980.5431
NorgeNOK1.02160.8882
KinaCNY1.44181.1908
ThailandTHB0.28650.2329
AustralienAUD6.77455.8928
JapanJPY0.08280.0719
PolenPLN2.4242.0463
StorbritannienGBP12.717410.8619
TjeckienCZK0.43660.373
TurkietTRY1.12280.9439
RysslandRUB0.12930.1006

Senaste aktuella valutakurser: 2021-08-02 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!