Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.18369.0433
KroatienHRK1.4861.2747
EurolandEUR11.13819.749
DanmarkDKK1.47271.2953
KanadaCAD7.21756.3361
USAUSD10.01448.6511
BulgarienBGN5.74524.9849
SydafrikaZAR0.58670.498
NorgeNOK1.01790.885
KinaCNY1.42861.1799
ThailandTHB0.32510.2642
AustralienAUD6.78545.9022
JapanJPY0.09220.08
PolenPLN2.55862.1599
StorbritannienGBP12.367710.5634
TjeckienCZK0.42320.3615
TurkietTRY1.5131.2721
RysslandRUB0.14770.1149

Senaste aktuella valutakurser: 2020-06-01 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!