Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.74978.5763
KroatienHRK1.47111.2496
EurolandEUR10.96499.5023
DanmarkDKK1.44781.2609
KanadaCAD7.27736.3893
USAUSD9.21947.8122
BulgarienBGN5.64174.8472
SydafrikaZAR0.64420.5469
NorgeNOK1.06160.923
KinaCNY1.41331.1673
ThailandTHB0.29860.2403
AustralienAUD7.01326.1009
JapanJPY0.08180.0711
PolenPLN2.40622.0314
StorbritannienGBP12.648410.6962
TjeckienCZK0.43060.3679
TurkietTRY1.12950.9402
RysslandRUB0.1250.0972

Senaste aktuella valutakurser: 2021-05-07 16.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!