Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.34459.0996
KroatienHRK1.49661.2838
EurolandEUR11.20399.8065
DanmarkDKK1.48091.3026
KanadaCAD7.27616.3882
USAUSD10.0478.5985
BulgarienBGN5.76114.9992
SydafrikaZAR0.59140.5022
NorgeNOK1.060.9216
KinaCNY1.43231.183
ThailandTHB0.32750.2662
AustralienAUD6.90416.006
JapanJPY0.09110.0791
PolenPLN2.54242.1463
StorbritannienGBP12.518810.6924
TjeckienCZK0.42760.3653
TurkietTRY1.53581.2914
RysslandRUB0.1420.1105

Senaste aktuella valutakurser: 2020-07-07 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!