Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF10.07168.8586
KroatienHRK1.49391.2814
EurolandEUR11.02079.6462
DanmarkDKK1.45831.2826
KanadaCAD6.91036.0665
USAUSD9.47848.112
BulgarienBGN5.69024.9372
SydafrikaZAR0.55830.4739
NorgeNOK1.00490.8737
KinaCNY1.3681.1298
ThailandTHB0.30910.2513
AustralienAUD6.71655.8422
JapanJPY0.08760.0761
PolenPLN2.53722.1419
StorbritannienGBP12.208610.4275
TjeckienCZK0.4290.3665
TurkietTRY1.38491.1644
RysslandRUB0.13030.1014

Senaste aktuella valutakurser: 2020-08-03 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!