Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.57258.8343
KroatienHRK1.49971.3344
EurolandEUR11.032310.0579
DanmarkDKK1.45831.338
KanadaCAD7.20016.6276
USAUSD9.46588.5983
BulgarienBGN5.6675.1
SydafrikaZAR0.65960.587
NorgeNOK1.12651.0328
KinaCNY1.39841.2446
ThailandTHB0.30140.2574
AustralienAUD6.87256.2538
JapanJPY0.08310.0761
PolenPLN2.60722.3138
StorbritannienGBP12.39311.152
TjeckienCZK0.44010.3949
Turkiet.TRY1.57181.3832
RysslandRUB0.14560.1126

Senaste aktuella valutakurser: 2018-09-20 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!