Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.20528.4953
KroatienHRK1.50141.3322
EurolandEUR11.00259.996
DanmarkDKK1.45541.3353
KanadaCAD7.07946.4895
USAUSD9.43268.5127
BulgarienBGN5.64845.0747
SydafrikaZAR0.71970.6396
NorgeNOK1.13311.0388
KinaCNY1.42381.2671
ThailandTHB0.2930.2502
AustralienAUD6.98786.3514
JapanJPY0.08290.0757
PolenPLN2.58622.2951
StorbritannienGBP12.4411.1942
TjeckienCZK0.4330.3878
TurkietTRY2.01391.77
RysslandRUB0.15380.1192

Senaste aktuella valutakurser: 2018-07-17 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!