Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.18388.4773
KroatienHRK1.50011.3353
EurolandEUR10.979310.0292
DanmarkDKK1.45221.3326
KanadaCAD7.03626.478
USAUSD9.44248.5894
BulgarienBGN5.64345.0798
SydafrikaZAR0.72120.642
NorgeNOK1.12931.0357
KinaCNY1.42821.2712
ThailandTHB0.29260.2499
AustralienAUD6.96556.3396
JapanJPY0.08230.0754
PolenPLN2.58642.3022
StorbritannienGBP12.378211.1398
TjeckienCZK0.43250.3892
TurkietTRY2.03611.7921
RysslandRUB0.15350.1197

Senaste aktuella valutakurser: 2018-07-18 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!