Valutakurser

LandValutaSäljkurs i SEKKöpkurs i SEK
SchweizCHF9.54248.8083
KroatienHRK1.50261.3375
EurolandEUR11.025110.0711
DanmarkDKK1.45921.339
KanadaCAD7.3486.765
USAUSD9.7398.8592
BulgarienBGN5.67945.1121
SydafrikaZAR0.69430.6179
NorgeNOK1.13241.0386
KinaCNY1.43361.276
ThailandTHB0.30190.2579
AustralienAUD7.07116.4357
JapanJPY0.08630.0791
PolenPLN2.60512.3188
StorbritannienGBP12.333811.0998
TjeckienCZK0.43830.3944
TurkietTRY1.69621.493
RysslandRUB0.14930.1164

Senaste aktuella valutakurser: 2018-08-15 11.15

Klicka på respektive lands valuta för att beställa!